iPhone kullanıcılarının dikkatine! Kripto Para Cüzdanı Trust Wallet Uyarısı: iMessage'ı Derhal Devre Dışı Bırakın!

Her ne kadar kripto varlıklar için güvenlik en önemli konuların başında gelse de; Ayrıca sıklıkla siber suçluların hedefi haline gelir. Son olarak yeni bir güvenlik açığının varlığı ortaya çıktı. Trust Wallet, kripto varlıklarını iOS cihazları aracılığıyla kontrol eden kişileri yeni bir tehlikeye karşı uyardı.

GÜVEN CÜZDAN BİLDİRİMİ: IMESSAGA UYGULAMASINI KAPATIN

Önde gelen kripto para cüzdanlarından Trust Wallet, iPhone kullanıcılarından X gönderisiyle iMessage uygulamasını devre dışı bırakmalarını istedi.

“YÜKSEK RİSK”

iMessage uygulaması üzerinden yapılan saldırılar “yüksek riskli” olarak nitelendirilse de kullanıcılar; Sorunu giderecek güncelleme gelene kadar dikkatli olunması uyarısı yapıldı.

2

NASIL KAPITILAR MESAJI MI?

Telefonların “Ayarlar” bölümüne gitmeniz ve ardından “Mesajlar” bölümüne erişmeniz gerekiyor. “Mesajlar” bölümüne girdikten sonra “iMessage” işlevinin onay işaretini kapatmanız yeterlidir.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Polise silah doğrultup tehdit etti, kimliği karıştı!  'Seni öldüreceğim'Polise silah doğrultup tehdit etti, kimliği karıştı! 'Seni öldüreceğim'
Haftada bir kez pişirilir ve yiyen vazgeçemez!  Porsiyon: 140 liraHaftada bir kez pişirilir ve yiyen vazgeçemez! Porsiyon: 140 lira
Kamera önünde korkunç kaza!Kamera önünde korkunç kaza!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir