19 Mayıs, Haluk Levent ve Emre Kaya ile Osmangazi'de 3 gün coşkuyla kutlanacak – KÜLTÜR SANAT

Gençlere yönelik pek çok sportif aktivitenin yanı sıra müzik ve eğlence dolu bir program da hazırlayan Osmangazi Belediyesi, katılımıyla gerçekleştireceği Osmangazi Gençlik Yürüyüşü ile 19 Mayıs coşkusunu Osmangazi sokaklarına taşıyacak. Binlerce Bursalının Osmangazi Meydanı'nda konser verecek olan Emre Kaya ve Haluk Levent, Bursalılara unutulmaz bir tatil yaşatacak.

GENÇLER SOKAK BASKETBOL TURNUVASI

Osmangazi Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkusunu en iyi şekilde yaşamak için bu yıl özel bir program hazırladı. Bu yıl ilk kez düzenlenecek ve geleneksel hale gelecek 1. Osmangazi Gençlik ve Spor Şenliği, 17 Mayıs Cuma günü başlayacak ve 3 gün boyunca devam edecek. Gençlerin 19 Mayıs'ı spor ruhuyla geçirmelerini sağlamak amacıyla 3×3 Atatürk ve gençler sokak basketbol turnuvası ile Osmangazi meydanında pinpon turnuvası gibi sportif etkinlikler düzenleyen Osmangazi Belediyesi, canlı masayla eğlenceyi gün boyu yayacak. futbol, ​​rodeo ringi ve DJ yayını ile müzik. 17 Mayıs Cuma günü gösteri maçıyla başlayacak sokak turnuvasına 13-14 ve 15-18 yaş aralığındaki sporcular katılabilecek. 18 Mayıs Cumartesi günü grup maçlarıyla devam edecek sokak basketbolu turnuvası, 19 Mayıs Pazar günü sıralama maçları ve kupa töreniyle sona erecek. Turnuvaya katılmak isteyen gençler için 17 Mayıs Cuma günü Piazza Osmangazi'de kayıt masası kurulacak. Gençler, turnuvaya ilişkin detaylı bilgiye Instagram'daki osmsokakbasketbolu sayfasından ulaşabiliyor. 17 Mayıs Cuma günü Osmangazi Meydanı'nda sahne alacak olan Reckol, Kuty ve Egeboran, aynı zamanda Osmangazi gençlerine yönelik bir konser de verecek.

EMRE KAYA FESTİVAL İÇİN ŞARKILARINI SÖYLEYECEK

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı 18 Mayıs Cumartesi günü devam edecek. Eğlenceli aktivite ve sportif etkinliklerle devam edecek olan 1. Osmangazi Gençlik ve Spor Şenliği'nin ikinci gününde, Türk pop müziğinin sevilen ismi Emre Kaya, Osmangazi Meydanı'nı dolduracak binlerce gencin önünde sahne alacak. sokak basketbolu ve masa tenisi turnuvası gibi. Ünlü şarkıcının seslendirdiği şarkılara eşlik edecek gençler, 19 Mayıs coşkusunu doyasıya yaşayabilecek.

ÖNCE YÜRÜYÜŞ, SONRA HALUK LEVENT KONSERİ

Osmangazi Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkusunu Osmangazi sokaklarına taşımak için binlerce Bursalının katılımıyla yürüyüş düzenleyecek. Yürüyüş, 19 Mayıs Pazar günü saat 19.19'da Piazza Fomara'da başlayacak. Mart katılımcıları ellerinde Türk bayraklarıyla Fevzi Çakmak Caddesi üzerinden şarkılar ve marşlar eşliğinde Osmangazi Meydanı'na yürüyecek. Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı, Osmangazi Meydanı'nı dolduran Bursa halkına bir konuşma yaparak kutlayacak. Başkan Aydın'ın konuşmasının ardından 7'den 70'e on binlerce kişinin katılması beklenen konserde ünlü şarkıcı Haluk Levent şarkılarını seslendirecek. Konsere katılanlar ünlü şarkıcının şarkılarıyla keyifli dakikalar yaşayacak.

Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı coşkuyla yaşamak için tüm Bursalıları 1. Osmangazi Gençlik ve Spor Bayramı'na davet etti.
Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir