Sadettin Saran'dan F.Bahçe Kulübü Başkanlık adaylığına ilişkin açıklama

Saran, yaptığı yazılı açıklamada, ekim ayından bu yana kulübe hizmet etmek için yoğun bir şekilde çalıştıklarını hatırlatarak, daha önce başkan Ali Koç'un görevine devam etmemesi halinde başkan olmayı arzulayacağını belirttiğini hatırlattı.

Seçimlere çok az zaman kaldığını vurgulayan Sadettin Saran, Başkan Ali Koç'un aday olup olmama konusundaki iradesini henüz açıklamadığını, bu durumun kendilerini hazırlık açısından zor durumda bıraktığını söyledi.

Saran, alınan kötü sonuçlardan sonra kulübün şampiyonluk şansının zorlaştığına da dikkat çekerek, şöyle konuştu:

“Bu durumun kulübümüz içindeki akbaba kültürünü ne kadar teşvik ettiği dikkate alındığında Sayın Başkanın devam edip etmeyeceği konusunda karar verme zorunluluğu daha da önem kazanmaktadır. Değerli camiamıza, maddi anlamda büyük işlere imza atan Başkanımıza ve sözümüzü tutmak için şu ana kadar kamuoyuna ahlaki fedakarlıklar yaptık.” Bu fırsatı, kararlılığımızdan dolayı bize korkak diyenlere seslenmek için değerlendiriyoruz. Sayın Başkanımız Cuma gününe kadar adaylık gösterirse, sözümüz gereği Başkanımız lehine seçimlerden çekilerek, Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde kulübümüze maddi ve manevi destek vermeye devam edeceğiz, aksi takdirde yönetmeye talip olacağız. Pazartesi gününden itibaren kulübümüz kayıtsız şartsız olarak hizmete açılacaktır. “Türk spor tarihinin en hazırlıklı yönetimi olduğumuzu ilan edeceğiz ve zaman beklemeden, anında başarı hedefimize odaklanarak çalışmalarımızı hızlandıracağız.”

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
''Beni bir daha burada konuşturmayın!''''Beni bir daha burada konuşturmayın!''
VAR kayıtları açıklandı!  İşte tüm pozisyonlar...VAR kayıtları açıklandı! İşte tüm pozisyonlar…
Youtube hesabından yayın yapan Ali Koç'a şok!Youtube hesabından yayın yapan Ali Koç'a şok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir