Müge Anlı'da şok eden olaylar zinciri! 29 yaşındaki kadın, 19 yaşındaki üvey oğluyla kaçtı…Baba-oğul karşı karşıya geldi

Sunuculuğunu Müge Anlı'nın üstlendiği Tatlı Sert programında muhteşem bir etkinlik yaşandı. Programa katılan Umut Yetkin'in yaşadıkları öfke yarattı. Umut Yetkin, canlı yayında eşi Tuğçe'nin çocukluğundan beri annelik yaptığı üvey oğluyla birlikte kaçtığını söyledi.

Yetik, kağıt üzerinde boşandığı ikinci eşinin, ilk evliliğinden olan oğlu Mustafa ile birlikte kaçtığını ve 8 yaşındaki kızı Melodi Naz'ı da yanına aldığını söyledi. Oğlunun evlendiğinde 9 yaşında olduğunu belirten Yetik, tek endişesinin 8 yaşındaki kızının velayetini almak olduğunu söyledi.

BAKANLIK FAALİYET GÖSTERİYOR

Müge Anlı'ya katılan Umut Yetkin, kendisinden 8 yaş küçük kızı olan eşinin 19 yaşındaki oğluyla birlikte evden kaçtığını söylemesi üzerine kızını almak için devreye girdi. Bakanlık, Melodi isimli küçük kızın velayetinin annesinden alınması için müdahale etti.

ÇALIŞMA KARIŞTIRICI!

İddiaların odağında yer alan Tuğçe Akpençe ise canlı yayına bağlanarak suçlamaları kabul etti. Tuğçe'nin üvey oğluna aşık olduğunu söylemesi stüdyonun kafasını karıştırdı. Baba Umut Bey ağlayarak yetkililerden kızının velayetinin alınmasını istedi.

Akpençe olayla ilgili şunları söyledi: “Söz konusu durum doğrudur.” Mağdur eski eş Umut ise duyduklarına bir kez daha inanamadı.

“BEN İNMİYORUM”

Daha da şaşırtıcı olan ise babasının eşiyle birlikte kaçan 19 yaşındaki Mustafa'nın aktarımıydı. Mustafa, “Pişman değilim. Böyle olması gerekiyordu. Söyleyebileceğim bir şey yok.”

Babası cevap verdi: “Senin toplum içinde görülecek bir yüzün yok.” Oğlu, “Haklısın baba, ne diyeyim?” dedi.

Ekran_1

Mustafa, “Babama böyle bir şey yaptığım için pişmanım, özür dilerim ama dediğim gibi onu seviyordum, birlikte olmak istiyordum, başka seçeneğim yoktu.”

“RUSYA-UKRAYNA SAVAŞI HAKKINDA”

Bu sözlerin ardından Müge Anlı, “Peki şimdi fikrini değiştirdin mi?” diye sordu. soruyu sordu. 19 yaşındaki oğlu “hayır” cevabını verirken, üvey oğluyla birlikte kaçan anne ise “Ne düşünüyorsunuz Müge Hanım?” diye sordu. dedi.

Müge Anlı: “Rusya-Ukrayna savaşı üzerine”. dedi ve stüdyodaki herkes gülmeye başladı.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Sen Yeteneksin'le şöhrete kavuştu!  Sonu şaşırtıcıydıSen Yeteneksin'le şöhrete kavuştu! Sonu şaşırtıcıydı
Canlı yayında kavga ettiler!  Hande Sarıoğlu'na inanılmaz sözler... Canlı yayında kavga ettiler! Hande Sarıoğlu'na inanılmaz sözler…
Saç stiline bakan herkes yine ona baktı! Saç stiline bakan herkes yine ona baktı! “Bu doğru?”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir