İstanbulspor: “Batan geminin terk edilmesine başlandı” – Son Dakika Spor Haberleri

İstanbulspor Kulübü, TFF başkanlık seçimine ilişkin sürpriz bir açıklama yaptı.

“Batan geminin terk edilmesine başlandı” başlığıyla yayımlanan açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

“Bilindiği üzere, olağanüstü 18.07.2024 tarihli TFF seçimli genel kurul tarihinin mevcut yönetimin 2024/2025 sezonunun yapılanmasını etkilemesi beklenmekte olup, Meclis delegelerinden imza toplama çalışmaları genel seçimlere başlamıştır. en geç haziran ayında yapılacak.

“ÜYELER KULÜPLERE MESAJ GÖNDERMEYE BAŞLADI”

Toplanan imzaların TFF'de panik ortamı yarattığı ve bu nedenle TFF yönetim kurulu üyelerinin sorumlu oldukları kulüp federasyonlarına mesajlar göndermeye başladığı öğrenildi.

Sorumlulukları altındaki kulüp birliklerine gönderdikleri mesajlarla kulüpleri yeni dönem için farklı organizasyonlara yönlendirmekten ve yönlendirmekten geri durmayan bu danışmanlar, tarih sayfalarında kısa cümlelerle gizlenen konudan başka bir şey olmayacaktır. bağlı oldukları başkanların izinden gitmeye devam ettikleri sürece asla açılmazlar.

“Özgür iradelerini gasp etmeye çalışıyorlar.”

Bu yollarla kulüplerin özgür iradesini gasp etmeye çalışmak beyhude bir çabadan başka bir şey değilken, TFF'nin mevcut yönetiminin kendi yönetim tarzını bizzat yönetim kurulu üyeleri tarafından ortaya koyması önemli bir göstergedir.

Bu bağlamda “federasyon kulüpleri” anlayışını ve anlayışını yıkmak amacıyla imza atmayan az sayıdaki ünlü kulübe yeni bir çağrı yaparak olağanüstü seçimli genel kurulun en geç Haziran ayına kadar sonuçlandırılması yönünde çağrıda bulunduk. TFF'nin. yeni seçilmiş yönetimle “kulüp federal” anlaşmasına bir an önce varılması. Sizi imzaya davet ediyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir