Almanya bu Türkçeyi konuşuyor! Kendini 'falcı' olarak tanıttı! Türkiye'de lüks içinde yaşıyor…

Almanya'da “Türk falcı” skandalı… Almanya'nın Münih kentinde yaşayan ve kendisini “falcı” ve “kahin” olarak tanıtarak geçimini sağlayan Serkan Ö. Adı geçen şahsın duruşması nihayet başladı.

Geçtiğimiz gün Monako'da yaşayan bir kadını aldatıp 1,3 milyon euroyla ortadan kaybolan adam hakim karşısına çıktı. Mahkeme Serkan Ö ve eşine 62 ayrı suçlamada bulunurken, Serkan Ö'ye 7 yıl hapis cezası verildi. Ancak tutuklanmayan Serkan, duruşmanın ikinci günü duruşmaya gelmedi. Yetkililer, Serkan'ın hapis cezasından kaçmak için Türkiye'ye gitmiş olabileceğinden şüpheleniyor.

Adamın, ismi açıklanmayan kadını kandırmak için bazı “ritüeller” yaptığı, hatta ona ilaç bile verdiği belirtildi. Serkan'a 2018'den beri 1.3 milyon euro verildiği iddia edilirken, Serkan Ö'nün 2011'den beri insanları kandırarak 5 milyon euro aldığı tahmin ediliyor.

Almanya'nın en çok okunan gazetelerinden Bild de Serkan'ın kazandığı parayla Türkiye'de lüks bir hayat yaşadığını iddia etti. Gazete, Serkan'ın Antalya'da lüks teknelerde ve jet skilerde verdiği pozları paylaşarak burada güzel bir hayat yaşadığını öne sürdü.

3

Dolandırılan kadının kocası Bild gazetesine şunları söyledi: “Paramızı asla geri alamayacağız. Sadece bizi dolandırmakla kalmadı, o parayla yatırım da yaptı. Türkiye'de bazı şirketleri var.” Adı açıklanmayan adam, Serkan'ın inşaat şirketinin sahibi olduğunu söyledi.

Serkan hakkında Avrupa çapında tutuklama kararı çıkarıldı.Bu içerik Taner Şahin tarafından yayınlanmıştır.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İstanbul'da dün gece!  O anlar...İstanbul'da dün gece! O anlar…
AK Partilinin şaşırtıcı açıklaması: AK Partiliden şaşırtan iddia: 'Cumhurbaşkanına sahte anket sunuldu'
İzmir'de tekstil deposunda yangın!  1 kişi yaralandıİzmir'de tekstil deposunda yangın! 1 kişi yaralandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir