SÜPER LOTO SONUÇLARI 17 ARALIK 2023! millipiyangoonline.com ile Süper Loto çekilişi sonuçları ve bilet sorgulama

Süper Loto çekiliş sonuçları kumar severler tarafından merakla bekleniyor. Süper Loto’da şansını deneyen vatandaşlar, 17 Aralık Pazar günü çekiliş sonuçlarını Milli Piyango’nun resmi internet sitesinden öğrenebilecek. Süper Loto çekiliş sonuçlarını aşağıdaki linkten ve haberlerimizden takip edebilirsiniz.

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI 17 ARALIK’TA AÇIKLANDI!

Milli Piyango İdaresi tarafından Salı, Perşembe ve Pazar olmak üzere haftanın üç günü gerçekleştirilen Süper Loto’da bu akşam haftanın son çekiliş heyecanı yaşanıyor. Süper Loto çekilişi 17 Aralık Pazar günü saat 21.30’da gerçekleşti.

İşte kazanan numaralar:

SÜPER LOTO SONUÇLARI – BİLET İSTEMEK İÇİN TIKLAYIN

piyango topları

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

MPI tarafından düzenlenen Süper Loto, 1 ile 60 arasında 6 sayının seçilmesine dayanan bir oyun olarak biliniyor. Süper Loto’da seçilen her 6 sayı bir sütun oluşturuyor. Tek sütun ücreti 3 TL’dir.

Keşfetmek
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
O görüntüleri dünyaya servis ettiler!  Putin'in Batı'ya yönelik tehdidiO görüntüleri dünyaya servis ettiler! Putin’in Batı’ya yönelik tehdidi
Bildiğiniz düğün arabalarını unutun! Bildiğiniz düğün arabalarını unutun!
Görüntüler büyük tepki çekti!  İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden açıklamaGörüntüler büyük tepki çekti! İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden açıklama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir